Masaże

Masaże

Rodzaj masażu wybierz zgodnie ze swoimi aktualnymi potrzebami

Masaże najlepiej rezerwować 2-3 dni przed planowanym przyjazdem, jeśli jednak będąc już na miejscu zechcesz zrelaksować ciało i umysł, nie rezygnuj, zadzwoń do nas. Pamiętaj, aby dzień przed masażem oraz tego samego dnia nie spożywać alkoholu w nadmiernej ilości, a najlepiej wcale. Prosimy, aby płatności za masaże dokonywać gotówką bezpośrednio po zabiegu.

Peace, Love, Harmony. Autorski masaż pary Australijczyków ma na celu wprowadzić ciało i umysł w stan pełnego dobrostanu i harmonii. Poprawia klarowność umysłu, czystość emocjonalną i zdrowie fizyczne. Rozładowuje stres oraz uwalnia napięcia mięśniowe. 
Przy pełnej otwartości osoby masującej na dobrodziejstwo masażu, można doświadczyć totalnego uwolnienia blokad energetycznych, stanu równowagi, wolności, miłości i harmonii. Jest to masaż idealny, kiedy czujesz wewnętrzne rozbicie, brak porozumienia z naturą 
i otoczeniem. Odnajdziesz w nim równowagę wewnętrzną, zrozumienie oraz ścieżkę porozumienia z otaczającym Cię światem.

cena 130zł/godz – Masuje Iwona
Wywodzi się z tradycji hawajskiej. Ma na celu usunięcie napięć w ciele 
i ponowne uwolnienie przepływu życiodajnej energii, co jednoznacznie przekłada się na rozluźnienie na poziomach psychicznym, emocjonalnym i duchowym. Wierzono, że tylko w stanie całkowitej równowagi
i odprężenia ciała i umysłu człowiek może podejmować słuszne dla siebie 
i otoczenia decyzje. Na czas masażu warto ustalić sobie intencję
w ważnej dla nas kwestii lub jakiegoś problemu. Dzięki uwolnionej energii spojrzysz na nie z innej perspektywy lub same staną się bardziej klarowne.

cena 150zł/godz – Masuje Iwona
To masaż twarzy, ramion oraz dekoltu, połączony z masażem głowy. Ma na celu rozluźnienie mięśniowo-powięziowej struktury części ciała poddanych masażowi. Rezultatem sesji jest głęboki relaks umysłu połączony ze spektakularnym efektem liftingu twarzy. 

Jeśli czujesz, że na Twojej twarzy wymalowane są wszystkie Twoje emocje, zmartwienia oraz trudy dnia codziennego, ten masaż jest właśnie dla Ciebie.


cena 140zł/godz – Masują Iwona lub Filip

Oddziaływuje na stan fizyczny oraz psychiczny. Powolne, spokojne, płynnie wykonywane ruchy wprawiają w głęboki relaks oraz rozluźniają spięte mięśnie. Masaż poprawia ukrwienie, odżywienie tkanek, pomaga w uwolnieniu nagromadzonego stresu i napięcia.To idealna forma relaksu dla zmęczonych mięśni po długim spacerze w górach oraz rozbieganych myśli po ciężkim tygodniu pracy.


cena 120zł/godz – Masuje Filip

Każdy ma swoje zmartwienia i każdy ma prawo do wypoczynku na 100%. Dlatego w naszej ofercie masaży znajdzie się coś również dla młodszych gości. 
Masaż dla dzieci to 30 minutowy masaż pleców, ramion i szyi bazujący na metodzie masażu tradycyjnego. Pozwala odstresować młody organizm i odprężyć mięśnie. Siła masażu dopasowana jest za każdym razem do wieku masowanego dziecka.To idealna propozycja, 
jeśli pragniesz podarować swojemu dziecku odrobinę luksusu a sobie chwilę ciszy ;)
 Masaż wprowadza w stan błogiego relaksu, wycisza, regeneruje zmęczone mięśnie 
oraz wspomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu koncentracji dziecka.

cena 50zł/30 minut – Masuje Filip

Nasi masażyści

Iwona

tel. 507 166 501

Z wykształcenia socjolożka.
Z pasji antykwariuszka, joginka
i wspinaczka. 
Jej motto życiowe „żyj z poziomu pasji” realizuje odkąd pamięta i to właśnie pasje wyznaczają jej kolejny kierunek ścieżki życiowej i zawodowej.
Jogę uprawia od 20 lat, najpierw czerpiąc z niej najwięcej dla siebie teraz dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą z ludźmi, których masuje.
 Przełomowym momentem jej kariery był kurs Lomi Lomi Nui, dzięki któremu pozbyła się stresu i wrzuciła na twz. luz. Teraz wszystkich w koło zaraża swoim stoickim spokojem i zaufaniem do Energii Wszechświata.
Kobido, LomiLomiNui, PeLoHa

Filip

tel. 660 709 353

Student 4 roku fizjoterapii, pasjonat ludzkiego ciała
i anatomii. W wiecznym ciągu zdobywania wiedzy.
Jak przystało na przyszłego promotora zdrowia w wolnych chwilach uprawia sport, gra w piłkę nożną oraz tenisa. Między książką a masażem lubi pobiegać na łonie natury 
w towarzystwie dobrego podcastu. Z uwagą zajmie się Waszym zmęczonym ciałem i da wytchnienie napiętym mięśniom.
Kobido, masaż relaksacyjny, masaż dla dzieci